top of page

Kurumsal Etkinlikler

ETKİNLİK ALANI KİRALAMA

Yurt dışında konferans, seminer veya toplantı organize  etmek istiyorsunuz ama nerede, ne zaman ve nasıl olacağına dair soru işaretleriniz mi var? Büyüklüğü planladığınız kişi sayısına göre olan, tam teknolojik donanımlı konferans veya toplantı odaları ile sizlere en profesyonel hizmeti vermeye hazırız.

ULAŞIM KONAKLAMA VE VIP TRANSFER

Otel şehir merkezine yakın mi? Aktarma uçağımıza yetişebilir miyiz? Havalimanından otele nasıl gideceğiz? Bırakın bu soruların cevaplarını size biz verelim. İster bir kişi ister toplu bütün ulaşım ve konaklama operasyonunuzu biz yönetelim.

BROŞÜR, FLYER VE PROMOSYON

Organize ettiğiniz konferans veya seminerlerin tanıtımları için bastırdığınız X-Banner, broşür veya ürettirdiğiniz promosyonların yurtdışına gönderimi her zaman kaybolma veya zarar görme riski taşır. Bu riski ortadan kaldırmak için sizlere en kaliteli ve uygun baskı hizmetini sunuyoruz.

TERCÜMAN VE HOST/HOSTES

Planladığınız etkinlikler sırasında iş yükünüzü hafifletecek host/hostes, misafirleriniz veya müşterileriniz ile iletişiminizi kolaylaştıracak profesyonel tercümanlar için sizlere dilediğiniz sayıda ve uzmanlıkta ekipler oluşturuyoruz.

CATERING

Başarılı bir etkinliğin sırrı doğru insanları davet etmek ve onlara inanılmaz yemekler sunmaktır. Bu yüzden ekibimiz, etkinliğinizi güzelleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda misafirlerinize yıllarca bahsedecekleri unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatacak.

FUAR ZİYARETİ

Müşteri hedef kitlenize ait fuarları planlayarak, ziyaret programları düzenliyor ve etkinliğinizden en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

bottom of page