top of page

Ticaret & Alım
Heyetleri

PROFESYONEL ALICI BULMA

Ekibimiz, istediğiniz ülkeden, istediğiniz ürün grubuna yönelik, istediğiniz sayıda profesyonel alıcıyı heyetiniz kapsamındaki üreticilerinizle buluşturmak için hazır bekliyor.

ŞİRKET & FUAR ZİYARETLERİ

Heyetinizin ürün grubuna ait fuarları, önemli teknik gezileri veya fabrika ziyaretlerini planlayarak, ticaret veya alım heyeti programanızdan en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

TOPLANTI ALANI KİRALAMA

B2B toplantı düzenine uygun şekilde dizayn edilmiş, teknolojik olarak full donanımlı, katılımcı sayısına göre en uygun şekilde belirlenmiş alanlarda ticaret veya alım heyeti organizasyonlarınızı en profesyonel şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz

TERCÜMAN VE HOST/HOSTES

İkili görüşmeler sırasında iş yükünüzü hafifletecek host/hostes veya profesyonel alıcılar ile iletişiminizi kolaylaştıracak profesyonel tercümanlar için sizlere dilediğiniz sayıda ve uzmanlıkta ekipler oluşturuyoruz.

CATERING

Başarılı bir etkinliğin sırrı doğru insanları davet etmek ve onlara inanılmaz yemekler sunmaktır. Bu yüzden ekibimiz, etkinliğinizi güzelleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda misafirlerinize yıllarca bahsedecekleri unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatacak.

ULAŞIM, KONAKLAMA VE VIP TRANSFER

Otel şehir merkezine yakın mi? Aktarma uçağımıza yetişebilir miyiz? Havalımanindan otele nasıl gideceğiz? Bütün ulaşım, konaklama ve transfer operasyonlarınızı sizin için biz organize edelim.

bottom of page