top of page

Milli Katılım Organizasyonu

STANT TASARIMI VE KURULUMU

Fuarlar bir gösteri alanıdır ve iyi bir stant ise sizi bu gösterinin yıldızı yapabilir. Ya da amacına hizmet etmeyen kötü dizayn edilmiş bir stant, bütün on hazırlıklarınızı boşa çıkarabilirGüvenilir ve profesyonel lokal tedarikçilerimiz sayesinde şirket kimliğinize özel stantları en hızlı ve en uygun şekilde size teslim ediyoruz.

ULAŞIM, KONAKLAMA VE VIP TRANSFER

Otel şehir merkezine yakın mi? Aktarma uçağımıza yetişebilir miyiz? Havalimanından otele nasıl gideceğiz? Bütün ulaşım, konaklama ve transfer operasyonlarınızı sizin için biz organize edelim.

VIDEO & FOTOĞRAF

Firmalarınız ile yapacağımız röportajlar, pavilyon kurulum videoları ve profesyonel fotoğraf çekimlerini ister sosyal medyanızda ister websitenizde paylaşın ve milli katılım tanıtımlarınızı bir üst seviyeye taşıyın.

TERCÜMAN VE HOST/HOSTES

Yurt dışında gerçekleştirdiğiniz milli katılım sırasında iş yükünüzü hafifletecek host/hostes, misafirleriniz veya müşterileriniz ile iletişiminizi kolaylaştıracak profesyonel tercümanlar için sizlere dilediğiniz sayıda ve uzmanlıkta ekipler oluşturuyoruz.

CATERING

Başarılı bir etkinliğin sırrı doğru insanları davet etmek ve onlara inanılmaz yemekler sunmaktır. Bu yüzden ekibimiz, etkinliğinizi güzelleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda misafirlerinize yıllarca bahsedecekleri unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatacak.

bottom of page