Fuar
Çözümleri

Ticari fuarlar ülkeler arası ticaretin gelişmesini ve devamlılığını sağlamakta önemli bir rol oynamaktadır. Bir fuarın amacına ulaşması kaliteli katılımcılar, doğru alıcılar ve verimli sektörel etkinlikler ile sağlanır. Connective Trade Solutions şirketi, deneyimli uzman kadrosu sayesinde bir fuar organizatörlerinin tüm ihtiyaçlarına uygun doğru ve güvenilir pazarlama çözümleri üretir. ​ Connective Trade Solutions şirketinin global networkü sayesinde uluslararası fuar organizatörlerine sunduğu çözümler; ​ Dünyanın bütün ülkelerinden katılımcı bulmak Her sektöre ait profesyonel ziyaretçi sağlamak Sektöre ait faydalı etkinlikler üretmek Milli Katılımlar düzenlemek Stant Tasarımı Transfer, catering ve tercümanlık hizmeti  Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için uzman ekibimizle iletişime geçin.

Ticari fuarlar ülkeler arası ticaretin gelişmesini ve devamlılığını sağlamakta önemli bir rol oynamaktadır. Bir fuarın amacına ulaşması kaliteli katılımcılar, doğru alıcılar ve verimli sektörel etkinlikler ile sağlanır. Connective Trade Solutions şirketi, deneyimli uzman kadrosu sayesinde bir fuar organizatörlerinin tüm ihtiyaçlarına uygun doğru ve güvenilir pazarlama çözümleri üretir.

Connective Trade Solutions şirketinin global bağlantıları sayesinde uluslararası fuar organizatörlerine sunduğu çözümler;

 • Dünyanın bütün ülkelerinden katılımcı bulmak

 • Her sektöre ait profesyonel ziyaretçi sağlamak

 • Sektöre ait faydalı etkinlikler üretmek

 • Milli Katılımlar düzenlemek

 • Stant Tasarımı

 • Transfer, catering ve tercümanlık hizmeti

 

Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için uzman ekibimizle iletişime geçin.