top of page

Bireysel Fuar 
Katılımı & Ziyareti

FUAR BELİRLEME

Yurtdışı fuar katılımları, şirketiniz için yapacağınız en önemli yatırımlardan birisidir. Bu yatırımlardan en iyi kazancı elde etmenin birinci kuralıdoğru fuara yatırım yapmaktır. Uzman ekibimiz sayesinde ürününüze ve hedef pazarınıza ait en iyi fuarları öğrenin ve bu sayede yatırımınızı doğru fuarlara yapın.

STAND DİZAYNI VE KURULUMU

Fuarlar bir gösteri alanıdır ve iyi bir stant ise sizi bu gösterinin yıldızı yapabilir. Amacına hizmet etmeyen, iyi dizayn edilmemiş bir stant, bütün ön hazırlıklarınızı boşa çıkarabilir. Güvenilir ve profesyonel lokal tedarikçilerimiz sayesinde şirket kimliğinize özel stantları en hızlı ve en uygun şekilde kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

ULAŞIM KONAKLAMA VE VIP TRANSFER

Otel şehir merkezine yakın mı? Aktarma uçağımıza yetişebilir miyiz? Havalimanından otele nasıl gideceğiz? Bırakın bu soruların cevaplarını size biz verelim. İster bir kişi ister toplu bütün ulaşım ve konaklama operasyonunuzu biz yönetelim.

BROŞÜR, FLYER VE PROMOSYON

Katılım gösterdiğiniz stantta sergilemek üzere bastırdığınız X-Banner ve broşür veya ürettirdiğiniz promosyonların yurtdışına gönderimi her zaman kaybolma veya zarar görme riski taşır. Bu riski ortadan kaldırmak için sizlere en kaliteli ve uygun baskı hizmetini sunuyoruz.

TERCÜMAN VE HOST/HOSTES

Katılımcısı olduğunuz fuarda iş yükünüzü hafifletecek host/hostes, misafirleriniz veya müşterileriniz ile iletişiminizi kolaylaştıracak profesyonel tercümanlar için sizlere dilediğiniz sayıda ve uzmanlıkta ekipler oluşturuyoruz.

CATERING

Başarılı bir etkinliğin sırrı doğru insanları davet etmek ve onlara inanılmaz yemekler sunmaktır. Bu yüzden ekibimiz, etkinliğinizi güzelleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda misafirlerinize yıllarca bahsedecekleri unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatacak.

İŞ YEMEĞİ

Müşterilerinizi ağırlayacağınız bir akşam yemeği, onlarla daha güçlü ve uzun vadeli ilişkiler kurmanızı sağlayacaktırMüşterilerinizin ve sizin yemek yeme alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak size her detayı düşünülmüş bir iş yemeği organizasyonu ayarlıyoruz.

REKLAM ALANI KİRALAMA

Katılım gösterdiğiniz bir fuarda herkesin sizden bahsetmesini istiyorsanız, doğru reklam alanlarına, doğru şekilde reklam vermelisiniz. Sizin için fuar alanını yerinde inceliyor ve size en iyi seçenekleri belirlemenizde yol gösteriyoruz.

VIDEO & FOTOĞRAF

Misafirleriniz ile yapacağımız röportajlar, etkinlik kurulum videoları ve profesyonel fotoğraf çekimlerini ister sosyal medyanızda ister websitenizde paylaşın ve etkinliğiniz 

tanıtımlarını bir üst seviyeye taşıyın.

bottom of page