B2B
Çözümleri

​Resmi  ve özel sektör temsilcilerinin katılımıyla, hedef ülke pazarlarınıza yönelik ihracatınızda artış sağlanması, ürünlerinizin tanıtılması, distribütörlük ve temsilcilik anlaşmalarının yapılması ve ticari bağlantılar kurulması için Ticari Heyet Organizasyonları gerçekleştirilir. ​ ​Yurtdışından ülkenize davet edilen kurum ve kuruluş temsilcileri, basın mensupları, üretici ve ithalatçı firma yetkililerinin katılımıyla, ürünlerinize yeni pazarlar bulunması ve mevcut pazar paylarınızın korunması amacıyla, Alım Heyeti Programları gerçekleştilir. ​ Connective Trade Solutions şirketinin uzman ekibinin sunduğu çözümler; ​ Hedef pazar analizi Talep edilen hedef pazara ait profesyonel alıcı bulma Şirket, kurum ve kuruluş ziyaretleri  Konaklama ve ulaşım hizmetleri Fuar ziyaretleri Catering, tercümanlık ve ofis kiralama hizmetleri ​ Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için uzman ekibimizle iletişime geçin.

Resmi  ve özel sektör temsilcilerinin katılımıyla, hedef ülke pazarlarınıza yönelik ihracatınızda artış sağlanması, ürünlerinizin tanıtılması, distribütörlük ve temsilcilik anlaşmalarının yapılması ve ticari bağlantılar kurulması için Ticari Heyet Organizasyonları gerçekleştirir.

Yurtdışından ülkenize davet edilen kurum ve kuruluş temsilcileri, basın mensupları, üretici ve ithalatçı firma yetkililerinin katılımıyla, ürünlerinize yeni pazarlar bulunması ve mevcut pazar paylarınızın korunması amacıyla, Alım Heyeti Programları gerçekleştirir.

Connective Trade Solutions şirketinin uzman ekibinin sunduğu çözümler;

 • Hedef pazar analizi

 • Talep edilen hedef pazara ait profesyonel alıcı bulma

 • Şirket, kurum ve kuruluş ziyaretleri 

 • Konaklama ve ulaşım hizmetleri

 • Fuar ziyaretleri

 • Catering, tercümanlık ve ofis kiralama hizmetleri

Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için uzman ekibimizle iletişime geçin.